Pożegnanie ks. Dawida Fiołka

Dziś w naszej parafii zakończył swoją trzyletnią posługę duszpasterską ks. Dawid Fiołek. Podczas Mszy Świętej o godz. 10:45 miało miejsce uroczyste pożegnanie ks. Dawida. Licznie zgromadzeni parafianie modlili się w intencji wikarego, dziękując Bogu za jego obecność, a także prosząc o błogosławieństwo w posłudze na kolejnej parafii. Pod koniec Mszy swoje podziękowania wyrazili przedstawiciele różnych grup wiernych naszej parafii oraz ks. Proboszcz. Natomiast na Mszy Świętej o godz. 19:00 swoją wdzięczność wobec ks. Dawida, wyraził młodzieżowy zespół "Eirene".

Dziękujemy ks. Dawidowi za trzy lata spędzone w naszej parafii. Za jego kapłańskie serce, zaangażowanie, humor, uśmiech i naturalność. Dziękujemy za atmosferę pełną radości jaką wprowadzał swoją obecnością. Życzmy dalszego prowadzenia Bożego w nowej wspólnocie parafialnej.

Ks. Dawid został skierowany do pracy duszpasterskiej w Wałbrzychu w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

W miejsce ks. Dawida posługę duszpasterską rozpoczyna ks. Krzysztof Rodziński. Księdza Krzysztofa ogarniamy modlitwą, prosząc o błogosławieństwo w jego posłudze dla naszej parafii.

 

 

Ostatnio zmieniany sobota, 02 grudzień 2017 22:54
Powrót na górę