Seminarium Odnowy Wiary

  • 22 kwiecień 2017 |
  • wielkość czcionki
  • Wydrukuj

Ponad 170 osób uczestniczyło w pierwszym spotkaniu rozpoczynającym Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii. Poprowadził je ks. Krzysztof Augustyn, który jest odpowiedzialny za organizację tego wydarzenia.

Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania konferencji wprowadzającej w seminarium, która ukazała potrzebę odnowienia, rozbudzenia i pogłębienia wiary każdego człowieka. Następnie kapłan prowadzący spotkanie wyjaśnił, czym jest SOW - to 13 tygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne, które mają dać każdemu z uczestników doświadczenie osobistego spotkania z Bogiem. Będzie dokonywało się to na dwóch płaszczyznach - codziennej, indywidualnej modlitwie oraz cotygodniowych spotkaniach wspólnotowych w kościele. Na koniec spotkania miała miejsce wspólna modlitwa zawierzenia Bogu czasu seminarium oraz możliwość zapisania się na listę uczestników. Każdy kto wyraził wolę wzięcia udziału w seminarium otrzymał specjalny podręcznik uczestnika, który ma za zadanie poprowadzić uczestników przez indywidualną modlitwę. Podczas modlitwy w każdym kolejnym tygodniu będzie można osobiście przeżyć jedną z podstawowych prawd wiary.


Zapraszamy na kolejne spotkanie w czwartek 27.04 o godz. 19:00 do kościoła parafialnego! Wciąż możesz dołączyć do uczestników seminarium i doświadczyć spotkania z żywym Bogiem! Czekamy na Ciebie!


 

Powrót na górę