Możesz pomóc

Kaceperkowi

 

Karolince

XIII Niedziela Zwykła - 30.06.2019 r.

  • 29 czerwiec 2019 |
  • wielkość czcionki

Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

NABOŻEŃSTWA – Dzisiaj o godz. 18.30. – ostatnie w tym roku nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. 

Serdecznie dziękujemy za ustawienie i przygotowanie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 19.00.

Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz.19.00. Spowiedź św. od godz. 18.00.

Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 18.00.

Z racji wakacji odwiedziny duszpasterskie chorych we wrześniu. W naglących przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiście po mszach św.

PRAGNIEMY PPRZYPOMNIEĆ, ŻE W OKRESIE WAKACJI – od 1 lipca - SPOWIEDŹ ŚW. W NASZYM  KOŚCIELE ZAWSZE 30 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM MSZY ŚWIĘTEJ. W OKRESIE WAKACJI W NIEDZIELĘ MSZE ŚWIĘTE O GODZINIE  7.30. 9.00. 10.30. 12.00. i 19.00.  W TYGODNIU  – 8.00. KOŚCIÓŁ ADORACYJNY i 19.00. KOŚCIÓŁ PARAFIALNY. Natomiast KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA JEST  WE WTORKI i CZWARTKI PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIETĘJ i  W SOBOTĘ OD 9.oo do 10.oo. Zapraszamy na stronę internetową naszej parafii: mmkddz.pl

Mamy okazję „OCZYŚCIĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI” – to też nazwa akcji, w której możemy uczestniczyć wspierając pracę polskich misjonarzy. Zbiórka zaplanowana jest na 30 lipca 2019. Godz. 15.00. teren przed plebanią.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.  Uwadze szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

 

PLANOWANE PIELGRZYMKI

31 lipca wyrusza piesza pielgrzymka ze Świdnicy na Jasną Górę. Przewodnikiem ziemi dzierżoniowskiej jest nasz wikariusz - ks. Jerzy. Już dzisiaj są zapisy otwarte.

Ostatnio zmieniany niedziela, 30 czerwiec 2019 10:26
Powrót na górę